IMMORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Na nose kunda - resto druid

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Adaon

Adaon


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19. 08. 10
Age : 32

Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 12:07 pm

- Nick: Nanosekunda
- Tauren, Druid, Restoration, 80lvl
- PvP / PvE ? - jo =D
- Máte mumble či jiný komunikační program? - mám
- Jak dlouho hrajete WoW - od patche 1.12.1 (majkee) to je taková doba že už ani nevim...
- Profese a skill v profesích - LW / skining - skill nevim, ale už umím všechny ty hovadiny.
- Kdy a jak často býváte online? - Když je hezky pracuju celý den takže hraju až večer. Po prázdninách jsem online pořád Smile
- Vaše předchozí guildy a důvod odchodu / vyhození - Invassion of penguins - strašně se mi líbil ten název, ale byl tam jen GuM a já tak to zrušil :´-(
- Proč chcete být členem IMMORTALu? - Bo jsem viděl na worldu že hledáte rdrooda, nějaký extra důvod nemám
- Jaké máte zkušenosti s raidy a dungeony? - Na lvl 60,70 znám všechno. Na 80 jsem byl naxx (10,25), OS, VoA ;-D a většinu hc..
- Potrestal vás někdy Twinstar Team? Za co? - Jednou jsem dostal mute... už nevim za co Very Happy
- Váš věk - 18let
Návrat nahoru Goto down
Marigold
Admin



Poèet pøíspìvkù : 99
Join date : 10. 01. 10
Age : 35
Location : České Budějovice/Praha

Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 12:29 pm

já jsem pro přijetíSmile
Návrat nahoru Goto down
http://immortal.friendhood.net
Ethanol




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 17. 06. 10

Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 12:44 pm

Nemam ziadne namietky a tiez som pre prijatie Smile
Návrat nahoru Goto down
Absurdian




Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 26. 05. 10

Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 2:04 pm

Take jsem pro přijetí Smile
Návrat nahoru Goto down
Donwezy

Donwezy


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 07. 10

Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitimeSun Aug 22, 2010 9:29 pm

PRE Arrow
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Na nose kunda - resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Na nose kunda - resto druid   Na nose kunda - resto druid Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Na nose kunda - resto druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
IMMORTAL :: VEŘEJNÁ SEKCE :: Přijatí hráči-
Přejdi na: